fbpx

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Kelimelerin Gücü Size Yukarıya Taşıyabilir mi?

İnternette güvenilir olabilmek önce ulaşılabilir olmanızı gerektiriyor ve müşteriler çoğunlukla ucuz olanı değil kaliteli ve güvenilir olanı tercih ediyorlar. Tanıdığımız için mahalle bakkallarından alışveriş yapmamız gibi..

Arama motoru optimizasyonu kısaca SEO, arama motolarının gözünde sizin ne kadar güvenilir olduğunuzu ve kaliteli işler yaptığınızı göstererek üst sıralarda bulunmanızı sağlayan teknik işlemlerin bir bütünüdür. Bir insan mantığı ile sitenizi ziyaret eden botlar yaptığınız SEO’nun kalitesine de önem veriyor. Nasıl bir satıcı size yalan söyleyerek prestij kaybediyorsa iyi organize edilmemiş bir SEO da başta Google olmak üzere diğer arama motorları gözünde web sitenize prestij kaybettirebilir.

SEO

SEO İki Temel Üzerine Kurulu

Site İçi Optimizasyon (On Page SEO)

Web sitenizde yer alan ve arama motorlarının belirlediği kriterlerin – kullanıcı deneyimini göz ardı etmeden – doğru olarak uygulanması ile üst sıralarda yer almanızı sağlayan çalışmaların bütünüdür..

Site Dışı Optimizasyon (Off Page SEO)

Web siteniz için dış kaynaklardan (sektörünüze uygun olan haber sitesi, bloglar, içerik siteleri vb.) yapılan çalışmaların bütününü kapsayan çalışmadır ve kesinlikle uygun kaynakların seçilmesi gerekir.

Referanslarımız

Kullanıcı deneyimini göz artı etmeden, üst sıralarda bulunmanız için gereken site içi optimizasyon çalışmalarını sunuyoruz.

510Proje
347Memnun Müşteri
bizim için

Ne Söylediler ?