Google Adwords Editör Nedir ?

Google Adwords Editör Nedir ?
  • 12
    Kas

Google Adwords sistemini kullanarak reklam verenlerin sayısı Türkiye genelinde azımsanmayacak derecede yüksek. Kalabalık bir reklam yönetimini yapıyorsanız Adwords’ün paneli bazen çok fazla zamanınızı alabiliyor ve anlam karmaşası içine düşebiliyorsunuz. Buna çözüm olarak ise yardımcı olarak Google Adwords Editör geliyor.

Google’ın kullanıcıları için web üzerinden yönetimini sunduğu panelin haricinde offline da çalışabilecek bir editörü bulunuyor. Google Adwords Editör reklam kampanyalarınızı kolayca yönetebilmeniz için Google tarafından müşterlerine sunuluyor. Webe göre daha kolay yönetilebilir bir panele sahip olan editörü bu linkten indirebilirsiniz : http://www.google.com.tr/intl/tr/adwordseditor/ Windows ve Mac tabanlı cihazlar için indirme seçeneğini seçtikten sonra bilgisayarınıza indirip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Adwords Editörün Faydaları

  • Panel içerisinde sunulan kısayollarla beraber zaman kaybını aza indirmeyi hedefleyen bu araç aynı zamanda kampanyalar arasında kopyalama işlemlerini webe göre daha pratik bir şekilde sunuyor.
  • Birden fazla hesabı tek panel üzerinden yönetebilirsiniz. Böylece farklı tarayıcılarda işlem yapma derdi de sona ermiş olur.
  • Toplu değişiklikler yapmak için webden daha kolay bir yönetim sunar.
  • Çevrimdışı da çalışabilirsiniz.
  • Gelişmiş şekilde arama ve istatistik bilgilerine ulaşabilirsiniz.
  • Önerilen değişiklikleri detaylı olarak inceleyebilir ve ona göre kampanyanızı şekillendirebilirsiniz.

Sonuç olarak Google Adwords Editör reklam yönetimindeki zaman kaybını önleyerek daha hızlı bir yönetimi bizlere sunuyor. Editör webe alışanlar için karmaşık gelse de alışanlar için vazgeçilmez bir araç olduğunu net bir şekilde söyleyebiliriz.

Bu Yazıya Siz De Katılın