İnternet Sitesi Açmak İstiyorum Ama…

İnternet Sitesi Açmak İstiyorum Ama...
  • 24
    Eki

Merhaba;
Öncelikle blogunuzdan paylaştığınız bilgiler için teşekkür ederim. Çoğuna baktım ama  aradığımı bulamadım o yüzden benim de size bir sorum olacak. Şimdi ben turizm sektöründe hizmet sunuyorum. Tur ve otel üzerine. Bir internet sitesi açmayı düşünüyorum. Müşteri potansiyelim var reklama ihtiyacım çok fazla yok. Bu açıdan baktığımızda yeni bir web sitesi açmanın bana ne faydası olabilir ? Şimdiden teşekkürler.

Gönderen : Salih K.  Tarih : 24.10.2015


Salih bey merhaba ;
Bulunduğunuz sektörde müşteri probleminiz yoksa bir internet sitesine sahip olmanız size en başta bir marka bilinirliği artırma konusunda fayda sağlayacaktır. Marka değerinizin yükselmesi ve daha fazla insan tarafından biliniyor olmak müşteri kitlenizde de artışa sebep olacaktır.

Tüm bunların yanı sıra müşterilerinize yeni ve zaman kazandıran uygulamalarla yeniliğe ve gelişime açık olduğunuzu ve onlar için hizmetinizi geliştirebileceğinizi göstermiş olursunuz. Bu da piyasanızda varolan güveninizi daha da artıracaktır. Müşterilerinize telefonda ya da maille bir kaç tane otel anlatmak yerine internet sitenizde daha detaylı bilgileri kolayca sunabilirsiniz. Bu basit bir örnek bunun gibi aklınıza gelebilecek bir çok şeyi müşterilerinize online ortamda sunabilirsiniz.

İnternet sitenizi yaptırırken de mobil ve tablet uyumlu ve kullanıcı dostu olmasına da önem göstermenizi tavsiye ederiz.

Bu Yazıya Siz De Katılın