Müşteri Yorumları

DCWeb sitelerimiz ve reklam projeleri için kurumsal danışmanlık hizmetini yaklaşık 7 yıldır problemsiz olarak almaktayız. Profesyonel hizmet aldığımız gibi iş yükünden de kurtardınız. Teşekkürler.

Doğan ÇÖMEZ / CEO – İklim Teknik

BI7 farklı dilde bir web sitesinin yapılmasının zorlu olacağını düşünüyorduk. Bu süreci tecrübe ve desteğinizle başarıyla geçirdiğimiz için memnunuz. Çözüm ortağımız olmanızdan mutluluk duyuyoruz.

Yavuz BÜYÜKOĞLU / İhracat Direktörü – Plasmaks A.Ş.

BIHizmet anlayışınız ve sonuç odaklı işleyişiniz için sizleri gerçekten tebrik ediyorum. İnternet sitesi tasarımından sonra sunduğunuz destekle her zaman yanımızda olduğunuzu hissettiriyorsunuz. Tebrikler.

Av. Burak IŞIK / Işık Hukuk

SDLogomuzun tasarımından firmamızın diğer reklam ve tasarım işlemleri için yaklaşık 3 yıldır problemsiz olarak sunduğunuz hizmet için teşekkür eder, başarılarızın devamını dilerim.

Erdinç IŞIK / Durak Otomotiv

MDWeb sitelerimizin yapımı, yenilenmesi ve sunduğunuz destek hizmetlerinden oldukça memnunuz. Her aradığımızda anında çözüm odaklı çalışma prensibinizi hissediyoruz. Teşekkürler.

Metin DEMİREL / MZS Group

BGHem kurumsal şirket sitemiz, hemde e-ticaret sitemizin kurulum ve yönetiminde eksiksiz hizmet aldık ve almaya devam ediyoruz. Güleryüzünüz ve sabrınıza teşekkür ederiz.

Burak GÜLDAMLASI / Atolye Display

MDWeb ve reklam ihtiyaçlarımız için verdiğiniz değeri ve çalışmayı takdir ediyoruz. Hızlı ve çözüm odaklı çalışmalarınız için teşekkür ediyor ve başarılarınızın devamını diliyoruz.

Muttalip DEMİRCİ / Demirci Sigorta

SDİlk hizmet aldığımız günden bugüne kadar 4 yıl geçmiş. Bu süreç içinde ulaşabildiğimiz ve sorunsuz hizmet aldığımız ender çözüm ortaklarımızdansınız. Sizleri tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Serhat DURDU / CEO – DRD Yapı

RYİki satır ile anlatılmaz ama bu firma ile çalıştığımız için çok mutlu ve memnunuz. Sizin adınıza daha iyisini düşündüğünü görebilmeniz için kesinlikle tavsiye ederim.

Recep YAZICI / Tuğçe Anaokulu