Web Tasarım Yaptırmak İçin 4 Neden

Web Tasarım Yaptırmak İçin 4 Neden
  • 6
    Eki

Web tasarım çalışmalarına başlamak için günümüzde artık çok fazla neden aramaya gerek kalmadı açıkası. Fakat bazı noktalar var ki web tasarım yaptıran firma için oldukça önemli. Bu noktalar web tasarım yaptırdıktan sonra sağlayacağı faydalar ve sunulan destekle alakalı. Maddeler içinde bunlara da yer vereceğiz.

Düşük Maliyetlerle Daha Fazla Müşteriye Ulaşın

Dış reklam maliyetlerini göz önüne alıp alt alta yazdığınızda maliyetlerin yüksekliğini farketmiş olursunuz. Maliyeti bir kenara bıraksanız da geri dönüşler bu yöntemlerle oldukça kısıtlı. Bu nedenle müşterinin sizi aradığı yerde olmanız iş potansiyelinizi daha da yükseltecek ve reklam maliyetlerinizde aşırı bir yükselme olmayacaktır. Bunun farklı yolları var elbette ama bu yazımızın kosunu değil o nedenle ya blogda arama yapın ya bize ulaşarak detaylı bilgi alın.

Geri Dönüşleri Takip Edin ve Artırın

Web siteniz yayına girdiği zaman müşterilerinizin hareketlerini takip edebilir ve onların talepleri doğrultusunda gelişmeye devam edebilirsiniz. Online destek pencereleriyle de müşterilerinizle anında iletişime geçebilir ve geri dönüşleri artırabilirsiniz. Bu konuda mini bir tavsiye ; çok bencil olmayın. Yani sadece para kazanmak için insanlarla iletişime geçmenin yanı sıra bilgi paylaşımına da önem verin.

Firma İtibarınızı Artırın

Geçtiğimiz yıllarda insanların kartlarında hotmail, gmail gibi mail uzantılarına sahip e-posta adresleri görüyorduk. Artık küçük bir toptancının bile sırf mail adresi için alınmış web adresi var. Bu bir prestijdir. İnsanlar döner söyleyeceği yerin bile sitesini arar oldu artık.

İçgüdüleri Önemseyin

Bu madde aslında çok fazla dikkat edilmeyen ama çok önemli bir madde. Çevrenizi, ailenizi izleyin. Onlara zor bir soru sorun ve o anki tepkilerini bir ölçün. Ya da bir eşyanın fiyatını sorun ve bekleyin. %70 oranında hemen telefona sarılıp bakma gibi bir tepki ile karşılaşıyorsunuz. Bu artık ihtiyaçtan ziyade içgüdüsel bir olaya dönüştü. Bu nedenle müşteri adayalarınıza doğru bilgileri vermek ve onlarla hızlı iletişime geçmek için bir web sitesine sahip olmanız gerektiği artık aşikar.

Bu Yazıya Siz De Katılın